İŞ BANKASI ELEMAN ALIM İLANLARI

İş Bankası sınavla Memur,Müfettiş Yardımcısı ve Çağeı Elemanı alacak.İşte ilanın detayları:

Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Bankamız Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. 5 Aralık 2009 tarihinde gerçekleştirilecek olan yazılı bilim sınavında başarılı olan adaylar, diğer aşamalara davet edilecektir. Sınava başvurular 5.10.2009–16.11.2009 tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınava başvuru koşulları ve Sınav hakkındaki bilgilere Kariyer Fırsatları sayfasında yer alan Pozisyonlar/Müfettiş Yardımcısı bağlantısından ulaşılabilmektedir. Adaylar, bu bağlantıda yer alan “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde bulunmayan hususlar hakkındaki bilgi taleplerini ve sorularını “mys@isbank.com.tr” e-posta adresine iletebileceklerdir.

Memur Alım Sınavı

Bankamızın Türkiye genelindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 24 Ekim 2009 Cumartesi günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular, en son 16 Ekim 2009 tarihi saat 09:00’a kadar kabul edilecektir. Sınav ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere Kariyer Fırsatları sayfasında yer alan Pozisyonlar/ Memur bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Elemanı Sınavı

Bankamıza Çağrı Merkezi Elemanı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. Genel yetenek testi, Telefon mülakatı, Ölçme Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Banka Mülakatı, Belge Değerlendirmesinden oluşan aşamaların ilki 18 Ekim 2009 tarihinde gerçekleşecektir. İlk aşamada başarılı olan adaylar diğer aşamalara davet edilecektir. Sınava başvurular 29 Eylül-12 Ekim (saat 9:30 a kadar) tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınav ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere Kariyer Fırsatları sayfasında yer alan Pozisyonlar/Çağrı Merkezi Elemanı bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Advertisements
This entry was posted in eleman ilanları, is bankasi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s