Çanakkale İş İlanları 2011

Çanakkale İş İlanları 2011

Çanakkale, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Gerek tarihi, gerekse jeopolitik konumu gereği, Türkiye için hayati illerden bir tanesidir. Nüfusu, yaklaşık olarak 500 bindir.

Çanakkale ilinin yarısından fazlası ormanlarla kaplıdır. Bu nedenle, il genelinde ormancılık faaliyetleri oldukça yoğundur.

Çanakkale Savaşı sebebiyle, her yıl onbinlerce ziyaretçi, Çanakkale’yi ziyaret eder. Bu ziyaretçilerin bir kısmı ülke içinden bir kısmı da ülke dışındandır. Yani Çanakkale, turizm açısından önemli şehirlerimizden bir tanesidir.

Çanakkale merkezinde, birçok işletme -özellikle aile işletmeleri- bulunmaktadır. Bu işletmelerde, esnaflarda, onbinlerce işçi istihdam edilmektedir.

Çanakkale’de birçok Organize Sanayi Bölgesi vardır. Buralarda da binlerce kişi çalışmakta, para kazanmaktadır.

Aşağıdaki Çanakkale İş İlanları 2011 sayfasında, 2011 yılı içerisinde Çanakkale’de verilmiş olan iş ilanlarını göreceksiniz. Söz konusu içerikler sayesinde, işverenler ile iletişime geçebilir, yeni iş sahibi olmak için bir fırsat elde edebilirsiniz.

Çanakkale İş İlanları 2011

Advertisements
This entry was posted in Çanakkale İş İlanları 2011. Bookmark the permalink.

2 Responses to Çanakkale İş İlanları 2011

  1. Anonymous says:

    1968 doğumluyum ankarda yaşıyorum 20 senelik denyimim var mercilik aşçılık işlrini yaparım acil iş arıyorum ilgililere duyurulur tel/05345046934

  2. Anonymous says:

    YAHU KARDESİM KİM DEDİ SANA ÇANAKKALENİN NUFUU 500 BİN DİYE NERDE BİRÇOK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Bİ TANE FABRİKA YOK NE SANAYİSİ SEN BASKA ÇANAKKALEDEN BAHSEDİON GALİBA:):)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s