Denizli İş İlanları 2011

Denizli İş İlanları 2011

Denizli, 1 milyona dayanan nüfusu ile İzmir’den sonra Ege Bölgesi’nin en büyük kentidir. Sanayisi, ihracatı ve ticareti çok gelişmiştir. Türkiye’nin en gelişmiş 15 ilinden bir tanesidir.

Ekonomisi, sanayi ve ticaret üzerinden şekillenmektedir. Birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. Bunların başlıcaları; arpa, buğday, ceviz, tütün, nohut, haşhaş ve incirdir.
Ayrıca, karpuz, elma, armut, kavun, karpuz gibi birçok meyve de bolca yetiştirilmektedir. Son yıllarda Antepfıstığı üretimi de başlamış ve gün geçtikçe daha büyük artış sağlamıştır.

Denzli’nin sanayisi çok hızlı gelişmektedir. Özellikle dokuma sanayisi, oldukça gelişmiştir. Dokuma sanayisinin yanında metal sanayisinde de önemli gelişmeler sağlanmıştır.

Denizli’de onlarca büyük ölçekte sanayi işletmeleri vardır. Bu işletmelerde onbinlerce kişi çalışmaktadır.

Coğrafi konumu nedeniyle de önemli şehirlerimizden birisi olan Denizli, hem İç Anadolu hem Ege Bölgesi hem de Akdeniz Bölgesi için başka bölgelere geçiş konumundadır. Bu da Denizli’nin özellikle ticaretine önemli katkılar sağlamıştır.

Denizli ilimizde 2011 yılında yayımlanan iş ilanlarını görüntülemek için aşağıda yer alan Denizli İş İlanları 2011 sayfasına tıklayarak işverenlerle iletişime geçebilirsiniz.

Denizli İş İlanları 2011

Advertisements
This entry was posted in Denizli İş İlanları 2011. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s