Isparta İş İlanları 2011

Isparta İş İlanları 2011

Isparta, 500 bine yaklaşan nüfusu ile, İç Ege Bölümü’nün en gözde şehirlerinden bir tanesidir. Son yıllarda, en fazla gelişen illerimizin başında gelmektedir.

Isparta’nın gülü ve kilimi meşhurdur. Bu ürünler, yurt dışına da ihraç edilir. Bu ürünlere talep, her geçen yıl artmaktadır.
Genel olarak ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan Isparta’da, belirli miktarda sanayi de gelişmiştir. Bu gelişmişliğin, ekonominin tamamına katkısı, yüzde 13 civarındadır.

Tarım, Isparta’nın ekonomisini ayakta tutan sektörlerin başında gelir. Özellikle çiçek tarımı açısından Türkiye’nin başta gelen illerinden bir tanesidir Isparta.

Isparta’daki ekonomi faaliyetlerinden bir tanesi de hayvancılıktır. Genellikle küçükbaş hayvancılığının yapıldığı bu şehrimizde, büyükbaş hayvan sayısı sınırlıdır.

Ticaretin de gelişmekte olduğu Isparta’da, bu sektörün, toplam ekonomiye oranı, yüzde 15 civarlarındadır.

Başta Isparta’nın merkezinde olmak üzere, birçok ilçesinde küçük ölçekli aile işletmeleri bulunmaktadır. Bu işletmelerde istihdam edilmekte olan binlerce işçi bulunmaktadır.

Siz de Isparta’da işçi arayan kişilere ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki Isparta İş İlanları 2011 sayfasına tıklayınız ve iş ilanlarına bakınız. İşverenler ile iletişim haline de geçebilirsiniz.

Isparta İş İlanları 2011

Advertisements
This entry was posted in Isparta İş İlanları 2011. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s