Muğla İş İlanları 2011

Muğla, nüfusu 1 milyona dayanmış, Türkiye’nin Antalya’dan sonra ikinci yaz turizmi devidir. Yaz aylarında Muğla’ya gelen turist sayısı, milyonlarla ölçülmektedir.

Muğla, sınırları içerisinde; Bodrum, Fethiye, Marmaris, Milas ve Datça gibi Türkiye’nin en büyük turizm ilçelerini barındırır. Bu ilçelerde, özellikle yaz turizmi çok gelişmiştir. Öyle ki, yaz aylarında bu ilçelerin nüfusu, 5-6 katına çıkar. Bu durum, tüm dünyada az görülen bir istatistiktir.

Muğla İş İlanları 2011

Muğla’nın ekonomisini şekillendiren ve ayakta tutan turizmdir. Turizm ile birlikte, birçok sektörde hareketlenme mevcuttur. Bu sektörlerin başında tarım ve hayvancılık gelir. Muğla’da çok çeşitli tarımsal ürün yetiştirilmektedir. Bu ürünlerin başlıcalarını, narenciye çeşitleri oluşturur. Portakal, mandalina ve limon üretimi, Muğla’da çok yaygındır.

Muğla, Türkiye’nin arıcılık merkezidir. Arıcılık faaliyetleri çok yoğundur. Bu bağlamda konuşacak olursak, Türkiye’nin bal ihtiyacını çok büyük oranda Muğla karşılar.

Muğla’da iş arayanlar, aşağıdaki Muğla İş İlanları 2011 sayfasına tıklayabilir, Muğla’da 2011 yılı içerisinde yayımlanmış olan iş ilanlarını okuyabilir ve bu iş ilanlarını veren kişilerle iletişim haline geçebilir.

Muğla İş İlanları 2011

Advertisements
This entry was posted in Muğla İş İlanları 2011. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s