Sakarya İş İlanları 2011

Sakarya İş İlanları 2011

Sakarya’nın nüfusu, 1 milyona yaklaşmıştır. Marmara Bölgesi’nin illerinden bir tanesi olan Sakarya, Karadeniz Bölgesi’ni Marmara Bölgesi’nden ayıran bir sınır kentidir.

Sakarya’nın ekonomisini sanayi faaliyetleri ayakta tutar. İstanbul, Kocaeli ve Bursa gibi büyük sanayi şehirlerinin yakınında olması, Sakarya’nın da gelişimini hızlandırmıştır.
Sakarya’da birçok fabrika vardır. Türkiye’nin en fazla fabrikası olan illerinden bir tanesidir. Bu fabrikalarda, on binlerce işçi istihdam edilmektedir.

Sakarya’da yer alan Organize Sanayi Bölgeleri de, ilin gelişimine olumlu katkıda bulunur. Bu sanayi bölgelerinde çalışan binlerce kişi vardır.

Sakarya’da tarımsal faaliyetler de gün geçtikçe artmaktadır. Son yıllarda, fındık tarımı yaygınlaşmıştır. Fındık ile birlikte, pancar üretimi, üst seviyelerdedir. Yine patates ekimi de yaygın olarak yapılmaktadır.

Sakarya, turizm sektöründe de önemli gelişmeler kaydetmiştir. Termal kaynakları açısından oldukça zengin olan Sakarya, İstanbul’un Anadolu illeri ile bağlantısını sağlar.

Adapazarı İş İlanları 2011 ile ilgilenenler ve Sakarya’da 2011 yılı içerisinde iş arayanlar, aşağıdaki Sakarya İş İlanları 2011 sayfasına tıklayabilir ve son iş ilanları ile geleceğine yön verebilir.

Sakarya İş İlanları 2011

Advertisements
This entry was posted in Sakarya İş İlanları 2011. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s