Siirt İş İlanları 2011

Siirt İş İlanları 2011

Siirt, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan, işsizliğin en yaygın olduğu şehirlerden bir tanesidir. Son yıllarda, özellikle devlet tarafından yatırım teşvik edilse de yeterli değildir. Siirt, hala Türkiye’nin en fakir illerinden bir tanesidir.

Siirt’te sanayileşme yok denecek kadar azdır.
Birkaç orta ölçekteki fabrika dışında, büyük işletmelere rastlanılmaz Siirt’te. Yine de bu fabrikalarda istihdam edilen işçilerin sayısı, yüzlercedir.

Siirt’te tahıl tarımı yapılmaktadır. Topraklarının yüzde küçük bir kısmı tarıma ayrılan Siirt’te, modern sulama tekniklerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Hayvancılık, Siirt’te yaygın bir sektördür. Özellikle büyükbaş hayvancılık, birçok Siirtli ailenin geçim kaynağı haline gelmiştir.

Siirt ilçe merkezlerindeki halk, genellikle küçük ölçekli işletmelerde çalışmaktadır. İstihdam açısından, bu durum yeterli değildir.

Siz de Siirt’te iş arayanlardansanız, aşağıdaki Siirt İş İlanları 2011 sayfamıza tıklayarak Siirtli işverenlerle iletişim haline geçiniz.

Siirt İş İlanları 2011

Advertisements
This entry was posted in Siirt İş İlanları 2011. Bookmark the permalink.

One Response to Siirt İş İlanları 2011

  1. Anonymous says:

    Yüksek Hemşireyım iş arıyorum.2004 Ege Ünıversıtesi Hemşirelık Yuksekokulu mezunuyum.3.5 yıllık calısma deneyımım var bunun 1.5 yılını ozel bır hastanede sorumlu hemşire olarak gecırdım ılk 2 yıl ıse unıversıte hastanesınde gorev yaptım.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s